מסחר, קורס איביי (eBay) ישראל, שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם

מאמרים אודות איביי eBay

9 אתרי מכירה אלטרנטיביים לאתר איביי

//  27 בספטמבר 2010

9 אתרי מכירה אלטרנטיביים לאתר איביי אתר איביי עם כל היתרונות שלו (ויש כאלה לא מעט) יוצר מצב בו אנחנו תלויים בפלטפורמה אחת לקידום העסק שלנו באינטרנט.
אני בדרך כלל ממליץ להרים פלטפורמת מכירה חיצונית – אתר עצמאי ולקדם אותו במקביל למכירות באיביי. אתר עצמאי מאפשר לך מרחב פעולה, שליטה, קידום עצמאי ועלויות תפעול נמוכות – אבל על עניין רחב זה נכתוב בסדרת מאמרים נוסף בקרוב.
האפשרות השניה שבאה בתור היא להעלות את המוצרים שלנו לכמה אתרי מכירה נוספים במקביל לאתר איביי. החשיבות ברורה: 1. לא כל "הביצים" בסל אחד. 2. חשיפה גבוהה יותר למוצרים. 3. מאמץ קטן יחסית להעלות מוצר קיים למערכת אחרת.
ברוב המקרים המערכות השונות יודעות "למשוך" את נתוני הפידבק שלכם מאתר איביי – כך שגם המוניטין שלכם נשמר. אני בדרך כלל ממליץ להעלות את המוצרים בטובים ביותר שלכם למכירה בפלטפורמות השונות ולבלון את ההתקדמות שלהםץ באתרים בהם המוצרים נמכרים היטב – תוכלו להעלות מוצרים נוספים – כך תוכלו להרגיש את היכולות של פלטפורמת המכירה החדה.

אפשר להגיד בצורה מובהקת שלרוב האתרים שלמטה אין תנועת קונים שמתקרבת לתנועה המאסיבית של איביי – אבל בכל זאת כדאי לזכור שיש מקומות אחרים בהם ניתן למכור מוצרים.

הנה הרשימה (לפי דירוג של סוחרים שונים על פי איכות נוחות המסחר):

http://www.rubylane.com/
אתר לעתיקות בעיקר. קל לשימוש, עמלות יחסית גבוהות אבל רווחיות למוצר גם כן גבוהה.

http://www.bonanzle.com/
אתר מכירות פומביות שקיבל את הקפיצה שלו בסוף 2008 (כמו רבים אחרים) בעקבות השינויים הקשים של איביי כלפי סוחרים בתקופה הזו. האתר שינה את שמו לאחרונה ל- bonanza, קל לשימוש, שירות לקוחות טוב מאוד, ותכונות ייחודיות למכירה.

http://www.atomicmall.com/
הושק ב- 2008, שירות לקוחות למוכרים ברמה גבוהה, תנועת קונים קטנה יחסית.

http://www.amazon.com/
האתר הפופולרי הוא בהחלט חלופה ראוייה לאתר איביי – וכמובן הרוויח רבות מהתנהלות איביי כלפי המוכרים בשנים האחרונות. לא מעט סוחרים עברו לאתר וכמות המוצרים והמכירות בהתאם צמחו משמעותית. חובה חשבון בנק אמריקני וכתובת אמריקנית בכדי להירשם.

http://www.ecrater.com/
אתר חדש יחסית, מאפשר להעלות מוצרים בחינם – העלאת מוצרים היא במסגרת חנות ולא כמכירות פומביות. מכירות של האתר מפורסמות בקידום טבעי בגוגל ובגולל מוצרים.

http://www.tias.com/
אתר ותיק מאוד בתחום העתיקות, יחסית מיושן אבל עם תנועת קונים טובה. מותר להשתמש בדומיין שלכם במסגרת החנות שלכם (כך אתם מקדמים את עצמכם בגוגל).

http://www.cqout.com
אתר בריטי – אבל מוכר לכל העולם. ותיק יחסים (כ – 10 שנים). עמלות סבירות.

http://www.onlineauction.com/
גובה תשלום חודשי קבוע למכירות ללא עמלות נוספות. שירות לקוחות לא טוב. בעיקר למכירות פומביות.

http://www.ioffer.com/
אחת התקוות שלי לאתר שיתחרה משמעותית באיביי הייתה לאתר הזה. אך כמות גדולה של מוכרים (וגם קונים) יצרה מצב של שירות לקוחות רע (מה שקרה לאיביי...). ניתן לייבא מכירות מאתר איביי (וגם פידבקים כמובן). המון מוצרים מזוייפים באתר ללא פיקוח (או שישהרשאה להעלות...).


לחצו Like (למעלה) אם המאמר היה מועיל. תודה.

 


 

תגובות שהושארו

 
השארת תגובה

יש לבצע כניסה למערכת או להרשם ע"מ להשאיר תגובות

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי


הצטרפו אלינו לעדכונים:

    

איביי למקצוענים - הספר.

 


אודות האתר »

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

מייסד ומנהל המרכז הישראלי למסחר באיביי - אלי שמעוני.

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי eBay הוקם עבור כל אלה המוכרים (וגם קונים) בזירת המסחר הגדולה בעולם - אי ביי (eBay).
דרך המרכז הישראלי למסחר ב- אי ביי ננסה לתת מידע וכלים לאלה הקונים ובעיקר לאלה המוכרים בזירת המסחר האלקטרוני העולמית.

אלי שמעוני

לרישום לאתר פייפל PayPal לחץ כאן

לרישום לאתר איביי eBay לחץ כאן

ניתן ליצור קשר עם המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

באימייל: info@ebayhelp.co.il

או ע"י מילוי טופס יצירת קשר למרכז הישראלי למסחר באיביי

מרכז התמיכה והמאמרים הם מקום טוב להתחיל, ואם אתם ממש רוצים להכנס לעניינים - הרשמו ל-קורס איביי (eBay). פורום איביי שבאתר שלנו עשיר ומגוון, ואנו נשמח אם תציגו את שאלותיכם בפורום.
לפרטים וליצירת קשר עם המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay) שלחו מייל ל- info@ebayhelp.co.il.

קורס איביי (eBay):

הקורס אותו אנו מעבירים במרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay), הינו קורס מקצועי בדגש על פרקטיקה באתר איביי (eBay). מדריך הקורס (אלי שמעוני) הינו מוסמך מטעם איביי (eBay) כמדריך מומחה (ראה תעודה).
בנוסף, המרכז הישראלי למסחר באיביי (eBay), מעביר קורס מתקדם בנושא המסחר האלקטרוני. סיליבוס קורס איביי ויצירת הכנסות מהאינטרנט.

עורך דין העוסק בדיני המחשבים והאינטרנט:

אלי שמעוני, עו"ד העוסק בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי. כולל התמחות בדיני אינטרנט ומחשבים, קניין רוחני וייצוג תובעים ונתבעים.

פורום המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

הפורום המגוון שלנו ייתן מענה לשאלות הרבות שלכם.  הציגו את שאלותיכם בכל תחומי המסחר האלקטרוני, אנחנו ננסה בעזרת הידע המקצועי שברשותנו לסייע לכם. אט אט אנו יוצרים קהילת איביי (eBay) בישראל על מנת להביא נציגויות של איביי (eBay) ופייפל (PayPal) לישראל ולפתור בעיות כמו חשבון בנק אמריקאי השעיות ועוד.. 

thchh

phhpk

לרישום לאתר פייפל PayPal לחץ כאן

לרישום לאתר איביי eBay לחץ כאן

הרשמה לרשימת הדיוור שלנו


מודעות ממומנות

מאמרים אחרונים

קטגוריות

ארכיון