מסחר, קורס איביי (eBay) ישראל, שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם

מאמרים אודות איביי eBay

PayPal פייפאל ישראל - אנחנו נמשיך לחכות

בחודש מאי האחרון, לפני כמעט שנה, ביקר בישראל סקוט תומפסון, נשיא PayPal פייפאל העולמית (השייכת לענקית המסחר האלקטרוני eBay).

מוכרים פייפאל קונים //  08 באפריל 2009

PayPal פייפאל ישראל - אנחנו נמשיך לחכות בחודש מאי האחרון, לפני כמעט שנה, ביקר בישראל סקוט תומפסון, נשיא PayPal פייפאל העולמית (השייכת לענקית המסחר האלקטרוני eBay). ברבים מהראיונות שפיזר תומפסון לעיתונות המקומית, הוא חזר והצהיר שבקרוב תשיק החברה גרסא עברית של האתר, שתאפשר לישראלים למשוך כסף מאתר פייפאל לחשבונות הבנק האישיים שלהם. כמעט שנה עברה מאז שביקר תומפסון בישראל, וגרסא עברית לאתר פייפאל אינה נראית באופק.
על פי התנהלותה של PayPal פייפאל בשנים האחרונות, נראה שהחברה הופכת עם הזמן לידידותית ולנגישה יותר ללקוחות ישראלים אך רבים מרגישים שתהליך ההתאמה המלא לשוק הישראלי (שיתבטא בהשקת הגרסא העברית לאתר) הוא איטי מדי.
בסוף 2007 ביצעה PayPal צעד משמעותי, שהקל על רבים מלקוחותיה הישראלים – החברה החלה לאפשר לישראלים (וגולשים ממדינות מקופחות נוספות), למשוך כספים באמצעות זיכוי לכרטיסי אשראי בינלאומיים. התפנית הזו באה לאחר לחצים ופעילות של קניינים רבים ברחבי העולם, ביניהם אלי שמעוני הישראלי. עד סוף 2007, נאלצו משתמשים שביקשו לפדות את סכומי הכסף שהצטברו בחשבון ה-PayPal שלהם, לפתוח חשבון בנק במדינות אחרות כדי לקבלם או להשתמש בכסף כדי לרכוש שירותים ומוצרים אחרים באמצעות PayPal (משיכת הכספים התאפשרה רק בארצות-הברית ובחלק מצומצם ממדינות אירופה).
החל מחודש יולי 2008 יכולים משתמשים ישראלים לשלם ב-PayPal באמצעות שקלים ישראלים. אלא שהמשתמשים הישראלים באתר עדיין לא זכו ל"עצמאות מלאה", שכן הם עדיין נזקקים לכרטיס אשראי שאינו ישראלי כדי לבצע את העסקאות.
האם פתיחתו המיוחלת של אתר PayPal ישראל, תהפוך את הנגישות באתר לפשוטה ואידיאלית עבור גולשים ישראלים? עדיין מוקדם לדעת, ולנו רק נותר להמשיך ולהמתין ליום המיוחל. המשבר הכלכלי, שפוקד את העולם בחודשים האחרונים, הביא להאטה משמעותית בהתפתחות חברות ההייטק העולמיות, כמו גם החברות העוסקות במסחר וירטואלי. המשבר פגע באתרי אינטרנט רבים, לרבות הענקיות גוגל, eBay ו-פייפאל, כך שנדמה שיהיה עלינו להתאזר בסבלנות גדולה הפעם, ולקוות שעד סוף 2009 נזכה גם אנחנו בישראל לסניף מקומי, נגיש ונוח של חברת PayPal.

 


 
 
השארת תגובה

יש לבצע כניסה למערכת או להרשם ע"מ להשאיר תגובות

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי


הצטרפו אלינו לעדכונים:

    

איביי למקצוענים - הספר.

 


אודות האתר »

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

מייסד ומנהל המרכז הישראלי למסחר באיביי - אלי שמעוני.

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי eBay הוקם עבור כל אלה המוכרים (וגם קונים) בזירת המסחר הגדולה בעולם - אי ביי (eBay).
דרך המרכז הישראלי למסחר ב- אי ביי ננסה לתת מידע וכלים לאלה הקונים ובעיקר לאלה המוכרים בזירת המסחר האלקטרוני העולמית.

אלי שמעוני

לרישום לאתר פייפל PayPal לחץ כאן

לרישום לאתר איביי eBay לחץ כאן

ניתן ליצור קשר עם המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

באימייל: info@ebayhelp.co.il

או ע"י מילוי טופס יצירת קשר למרכז הישראלי למסחר באיביי

מרכז התמיכה והמאמרים הם מקום טוב להתחיל, ואם אתם ממש רוצים להכנס לעניינים - הרשמו ל-קורס איביי (eBay). פורום איביי שבאתר שלנו עשיר ומגוון, ואנו נשמח אם תציגו את שאלותיכם בפורום.
לפרטים וליצירת קשר עם המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay) שלחו מייל ל- info@ebayhelp.co.il.

קורס איביי (eBay):

הקורס אותו אנו מעבירים במרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay), הינו קורס מקצועי בדגש על פרקטיקה באתר איביי (eBay). מדריך הקורס (אלי שמעוני) הינו מוסמך מטעם איביי (eBay) כמדריך מומחה (ראה תעודה).
בנוסף, המרכז הישראלי למסחר באיביי (eBay), מעביר קורס מתקדם בנושא המסחר האלקטרוני. סיליבוס קורס איביי ויצירת הכנסות מהאינטרנט.

עורך דין העוסק בדיני המחשבים והאינטרנט:

אלי שמעוני, עו"ד העוסק בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי. כולל התמחות בדיני אינטרנט ומחשבים, קניין רוחני וייצוג תובעים ונתבעים.

פורום המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

הפורום המגוון שלנו ייתן מענה לשאלות הרבות שלכם.  הציגו את שאלותיכם בכל תחומי המסחר האלקטרוני, אנחנו ננסה בעזרת הידע המקצועי שברשותנו לסייע לכם. אט אט אנו יוצרים קהילת איביי (eBay) בישראל על מנת להביא נציגויות של איביי (eBay) ופייפל (PayPal) לישראל ולפתור בעיות כמו חשבון בנק אמריקאי השעיות ועוד.. 

thchh

phhpk

לרישום לאתר פייפל PayPal לחץ כאן

לרישום לאתר איביי eBay לחץ כאן

הרשמה לרשימת הדיוור שלנו


מודעות ממומנות

מאמרים אחרונים

קטגוריות

ארכיון