מסחר, קורס איביי (eBay) ישראל, שלום אורח! אנא בצע כניסה למערכת או הירשם

מאמרים אודות איביי eBay

Worldofgood - הברקה של e-bay איבי?

לפני מספר חודשים השיקה eBay איבי בחגיגיות את WorldofGood.com, אתר קניות חדש, המותאם לאופנת המודעות האקולוגית השוטפת את העולם.

//  05 באפריל 2009

Worldofgood  -  הברקה של e-bay איבי? לפני מספר חודשים השיקה eBay איבי בחגיגיות את WorldofGood.com, אתר קניות חדש, המותאם לאופנת המודעות האקולוגית השוטפת את העולם ומתמחה באספקת מוצרים ממוחזרים, העשויים מחומרים טבעיים בלבד. כחלק משירותיו הייחודיים, מאפשר האתר לגולשים לרכוש מוצרים גם ממדינות מתפתחות. על פי קברניטי eBay איבי, אתרים מסוג זה, "משאירים רושם חיובי על האוכלוסייה ועל כדור הארץ".
כל המוצרים שנמכרים ב WorldofGood.com נבדקים על-ידי גורם שלישי, כדי לוודא שהם עומדים בקריטריונים המחמירים של שמירה על הסביבה. האתר מפעיל מערכת תיוג נוחה לכל מוצר, כך שכל המוצרים נמכרים במחירים קבועים מראש, ובעת הקניה יכולים הקונים לבדוק האם מדובר במוצרים אורגניים או ממוחזרים.
מאז עליית האתר (לקראת סוף 2008) ועד היום הוא רושם מסחר יציב, והוא מצליח למשוך אליו אלפי מוכרים וקונים מרחבי העולם, שהצלת כדור הארץ היא נושא היקר לליבם. פרשנים רבים מסמנים את Worldofgood כהברקה של eBay איבי, שהצליחה להצטייר בעזרתו כחברה ירוקה וחברתית, דבר העשוי להועיל לה בטווח הארוך.

 


 

תגובות שהושארו

 
השארת תגובה

יש לבצע כניסה למערכת או להרשם ע"מ להשאיר תגובות

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי


הצטרפו אלינו לעדכונים:

    

איביי למקצוענים - הספר.

 


אודות האתר »

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

מייסד ומנהל המרכז הישראלי למסחר באיביי - אלי שמעוני.

המרכז הישראלי למסחר ב- איביי eBay הוקם עבור כל אלה המוכרים (וגם קונים) בזירת המסחר הגדולה בעולם - אי ביי (eBay).
דרך המרכז הישראלי למסחר ב- אי ביי ננסה לתת מידע וכלים לאלה הקונים ובעיקר לאלה המוכרים בזירת המסחר האלקטרוני העולמית.

אלי שמעוני

לרישום לאתר פייפל PayPal לחץ כאן

לרישום לאתר איביי eBay לחץ כאן

ניתן ליצור קשר עם המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

באימייל: info@ebayhelp.co.il

או ע"י מילוי טופס יצירת קשר למרכז הישראלי למסחר באיביי

מרכז התמיכה והמאמרים הם מקום טוב להתחיל, ואם אתם ממש רוצים להכנס לעניינים - הרשמו ל-קורס איביי (eBay). פורום איביי שבאתר שלנו עשיר ומגוון, ואנו נשמח אם תציגו את שאלותיכם בפורום.
לפרטים וליצירת קשר עם המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay) שלחו מייל ל- info@ebayhelp.co.il.

קורס איביי (eBay):

הקורס אותו אנו מעבירים במרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay), הינו קורס מקצועי בדגש על פרקטיקה באתר איביי (eBay). מדריך הקורס (אלי שמעוני) הינו מוסמך מטעם איביי (eBay) כמדריך מומחה (ראה תעודה).
בנוסף, המרכז הישראלי למסחר באיביי (eBay), מעביר קורס מתקדם בנושא המסחר האלקטרוני. סיליבוס קורס איביי ויצירת הכנסות מהאינטרנט.

עורך דין העוסק בדיני המחשבים והאינטרנט:

אלי שמעוני, עו"ד העוסק בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי. כולל התמחות בדיני אינטרנט ומחשבים, קניין רוחני וייצוג תובעים ונתבעים.

פורום המרכז הישראלי למסחר ב- איביי (eBay):

הפורום המגוון שלנו ייתן מענה לשאלות הרבות שלכם.  הציגו את שאלותיכם בכל תחומי המסחר האלקטרוני, אנחנו ננסה בעזרת הידע המקצועי שברשותנו לסייע לכם. אט אט אנו יוצרים קהילת איביי (eBay) בישראל על מנת להביא נציגויות של איביי (eBay) ופייפל (PayPal) לישראל ולפתור בעיות כמו חשבון בנק אמריקאי השעיות ועוד.. 

thchh

phhpk

לרישום לאתר פייפל PayPal לחץ כאן

לרישום לאתר איביי eBay לחץ כאן

הרשמה לרשימת הדיוור שלנו


מודעות ממומנות