קורס איביי של יעל גלזר

קורס איביי של יעל גלזר

מה עדיף יעל גלזר או אסי צור?

יעל גלזר הקימה את גלזר הדרכה, שכבר 7 שנים היא המכללה הגדולה ביותר בישראל שמלמדת לסחור באיביי, באמזון, שופיפיי וכל הזמן רואים אותם מציעים עוד קורסים והכשרות.

שואלים הרבה פעמים איפה כדאי ללמוד, וזו שאלה מאוד טובה, כי יש הרבה הצעות לקורסים שונים, וקצת קשה לדעת במי לבחור.  לדעתי אפשר לבחור בצורה די פשוטה, בעזרת שאלה אחת – מה אפשר באמת לקבל ממי שמלמד אותך?

שניה לפני זה- קודם כל לבדוק שמי שמלמד נותן לך אחריות. כלומר שאם אתה קונה ולא מרוצה, אתה מקבל את הכסף חזרה. גלזר מחזירים אם אתה מחליט תוך 14 יום שאתה לא רוצהאת הקורס, גם אם השתתפת, שאלת שאלות, ראית את התכנים הכל.  נחזור לנושא – אז נניח שכל מי שמלמד טוב, אוקיי? קשה להניח אחרת, אלא אם אתה מסתכל על הוכחות מצולמות כמו באתר של יעל גלזר, שיש הרבה מהן, ורואים שמשנים שונות, וזה אומר שיש הצלחות לאורך תקופה ארוכה.

אני לא יודע אם זה אומר לך משהו, אבל בעיקרון רצף של הצלחות אומר שמשהו נמשך בצורה עקבית, ויש לזה משמעות. זה כבר לא בחור שקם בבוקר, השכן מבקש ממנו ללמד אותו איביי והוא עושה את זה ומשם מתגלגל, ואתה כבר החמישי שהוא מלמד. זה קצת אחרת.

אצל יעל גלזר אפשר למצוא את התשובה ככה –  נכנסים לחלק באתר שלה שמראה את הצוות שלה, או מסתכלים בכל מיני דברים שהיא מפרסמת, ורואים שיש שם הרבה אנשי צוות. המשמעות די ברורה, יש מי שעושה שיווק, יש מי שעושה מכירות, ויש מי שמלמד, מכשיר, מנחה, מלווה, וזו המומחיות שלו.  לא יכול להיות מצב שמישהו עושה שיווק וגם מלמד אותך. התוצאה היא שכשאתה מקבל הבטחה לכמות מסוימת של ליווי, וזמינות של מי שילמד אותך, זה מה שכנראה יקרה לך.

ברור שמי שיכול לבדוק את זה זה רק אתה, אבל גם כאן זה די פשוט. איך בודקים מה באמת מקבלים? הרי כולם אומרים שהם נותנים ועושים בשבילך. אז תבדוק – לך תירשם באתר של גלזר לקבל קורס חינמי, תראה מה הערך שלו, האם הוא באמת טוב, או שזה עוד קורס לא משהו.

אפשר גם, אחרי שנרשמים, לקבל מגלזר עדכונים במיילים, תראה איזה מידע מחלקים לך, האם זה מידע לעוס או שאתה מקבל מידע טוב, טרי, מעניין, שבאמת תורם לך.

העולם של מסחר אלקטרוני הוא חכם וחדשני, כל הזמן מתעדכנים דברים, אתה צריך מקור טוב שבאמת תקבל ממנו מידע, קודם כל בחינם, תבדוק שאתה מקבל מידע טוב. אחר כך, אם זה באמת ככה, תמשיך הלאה.

עוד כמה מלים על מה שמקבלים אצל יעל גלזר. מאוד מאוד חשוב, כמעט הכי חשוב, לקבל תמיכה מעולה אחרי הקורס. אז אצל גלזר יש הרבה תשומת לב לזה, ממש קבוצה שמקבלת תמיכה גם אחרי הקורס.

לחצו על התמונה לקריאת הכתבה

מה עדיף יעל גלזר או אסי צור?

יש ארגון שנקרא ארגון אמון הציבור, שמפקח על חברות שהם נותנות שירות טוב. לגלזר יש את התו שלהם שנקרא תו אמון הציבור. זה אומר שמפקחים עליהם, אז זה עוד משהו מעניין. עכשיו, אם תתחיל אצל מישהו, תבדוק גם שיש לו עוד הכשרות המשך, אם תרצה להמשיך משם, למשל ללמוד אמזון, שופיפיי ועוד. אני לא מדבר על קורסים קצרצרים שרק נותנים טעם אלא על דברים רציניים. בקיצור תבדוק באתר של יעל גלזר ואני מקווה שתמצא בשבילך קורס איביי נכון שיעזור לך למכור ולעשות כסף טוב.

עוד משהו חשוב – אם מישהו אומר לך שאתה יכול לעשות עכשיו 15,000 דולר תוך חודש, תברח, אל תחכה שניה.

אם ראית הצעות לאימון אישי, אחד על אחד, הייתי לוקח את זה בערבון מוגבל. מי שיכול להדריך אותך אחד על אחד לרוב לא ממש יהיה פנוי לתמוך בך כשיתווספו לו עוד תלמידים, יש סיכוי טוב שהוא עושה את זה מעט זמן, אז כל מה שאני אומר זה לבדוק.

בקיצור, לגשת לאתר של גלזר ולבדוק, אפשר גם להרים טלפון, זו השיטה הכי טובה לראות מי באמת פנוי עבורך.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן